Ayşe Pınar ATLANEL
Ayşe Pınar ATLANEL
Kurucu

1982 Bozüyük doğumluyum. Orta ve Lise eğitimimi Özel Çağdaş Lisesinde, Lisans eğitimimi ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladım. Medya ve İletişim sektöründe sekiz yıl çalıştım. Ali ve Ayşe adında iki çocuğum var. Her anne gibi ilk annelik duygusunu tattığım andan itibaren çocuğumun geleceği ile ilgili planlar yapmaya başladım. Araştırdığım alternatif eğitim modelleri içinde bana en yakın geleni Montessori oldu ve bu süreçte Emel Çakıroğlu Wilbrandt ile tanıştım.Yaşadığım şehirde Montessori eğitimi yapan bir kurum olmadığından ve başka çocuklarında faydalanmasını dilediğim için 2013 yılının Nisan ayında Küçük Akademinin temelleri atıldı ve açıldığı günden beri “kendine yetebilen bireyler” yetiştirmeye devam ediyoruz.

Emel ÇAKIROĞLU WILBRANDT
Emel ÇAKIROĞLU WILBRANDT
Montessori Eğitim Danışmanı

Eğitimcilik ve öğrencilik serüvenine 1973 yılında başlayan Emel Çakıroğlu Wilbrandt 1993 yılında ilk Montessori Eğitimini İngolstadt Pedagojik Akademisinde aldı. Eichstatt Üniversitesi Pedagoji bölümünde alternatif eğitimler konusunda Montessori anaokulu ve okul eğitimi yüksek lisans derslerine katılarak, Montessori okul eğitimi üzerine araştırmalar yaptı. 1995 yılında Münih Çocuk Merkezinde, Enternasyonal Montessori kurumunun düzenlediği seminerde, AMI diplomasını aldı.Münih’te Montessori terapisinin kurucularından Lore Anderlik’ten Montessori terapisi eğitimi aldı.2009 yılında “Maria Montessori Yöntemiyle Çocuk Eğitim Sanatı” isimli kitabı çıkarttı. 2013 yılından beri Küçük Akademi Montessori'ye katkıları devam etmektedir.

Zeynep KURTYILMAZ
Zeynep KURTYILMAZ
Sorumlu Müdür

1983 Eskişehir doğumluyum. Okul öncesi çocuk gelişimi mezunuyum. 2013 yılından beri Küçük  Akademi Montessori’de çalışmaktayım.

Merve TÜRK
Merve TÜRK
Halkla İlişkiler

1990 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezunum. Özel bir kimya fabrikasının pazarlama departmanında 5 yıl çalıştım. 2015 yılından beri Küçük Akademi Montessori’de çalışmaktayım.

Seda KOCA
Seda KOCA
Öğretmen

1990 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Emel Çakıroğlu Wilbrant tarafından verilen 4 aylık Uygulamalı Montessori eğitimimi tamamladım. 2014  yılından beri  Küçük Akademi Montessori’de çalışmaktayım.

Esra ÜNLÜ
Esra ÜNLÜ
Öğretmen

1994 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Emel Çakıroğlu Wilbrant tarafından verilen Uygulamalı Montessori eğitimimi tamamladım. 2016 yılından beri Küçük Akademi Montessori'de çalışmaktayım 

Nazan ASLAN
Nazan ASLAN
Öğretmen

1993 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Emel Çakıroğlu Wilbrant tarafından verilen Uygulamalı Montessori eğitimimi tamamladım. 2014 yılından beri  Küçük Akademi Montessori’de  çalışmaktayım.

Emine GENÇ
Emine GENÇ
Temizlik Personeli

1983 Kütahya doğumluyum. Lise mezunuyum. Üç çocuk annesiyim. 2014 yılından beri Küçük Akademi Montessori'de çalışmaktayım.

Eskişehir Web Tasarım